KONTAKT – Naprawa komputerow laptopow Chicago

Naprawa komputerow laptopow Chicago

Można zgłosić problem i umówić na spotkanie na dwa sposoby.

Jednym jest numer telefonu widoczny poniżej. Jeśli numer jest zajęty lub odzywa się poczta odczekaj kilka lub kilkanaście minut i spróbuj ponownie.
Może właśnie rozmawiamy z klientem który też potrzebuję pomocy.
Jeśli długo nie odbieramy a ty nie masz czasu możesz również zdecydować się na drugi rodzaj kontaktu.

tel. 312-414-8655

Drugim sposobem zgłoszenia do nas problemu lub awarii jest wypełnienie krótkiego formularza poniżej. Po wysłaniu formularza my oddzwonimy do Ciebie aby umówić się na spotkanie lub umówić pracę zdalną jeśli jest możliwa w Twoim przypadku a Tobie preferuję taka forma naprawy.

Zwróć uwagę, że niektóre z pól są wymagane aby przesłać zgłoszenie. Informacja o poprawnym przesłaniu zgłoszenia pojawi się po naciśnięciu przycisku WYŚLIJ FORMULARZ i wcześniejszym jego wypełnieniu raz dokładnym sprawdzeniu poprawności zwłaszcza nr telefonu.

Jeśli nie oddzwonimy do Ceibie skontaktuj się z nami telefonicznie. Może pomyliłeś nr telefonu i my nie możemy dodzwonić się do Ciebie lub jest też inna przyczyna iż nie mamy informacji o twoim zgłoszeniu.

Informujemy, iż nie odpowiadamy na sms-y i nie gwarantujemy na odpowiedzi zgłoszone bezpośrednio z Twojej skrzynki pocztowej.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zaznacz poniższe aby potwierdzić że nie jesteś robotem. (Wymagane)Naciśnij aby wysłać formularz. Poczekaj na wyświetlenie się na dole strony komunikatu aby mieć pewność że wypełniony formularz został wypełniony poprawnie oraz że został przesłany do nas.

Brak możliwości komentowania