WIZYTÓWKI I ULOTKI

 

Oferujemy wykonanie projektu twojej wizytówki, ulotki, plakatu lub innego baneru reklamowego.
Oferujemy również możliwość druku powyższych rzeczy. Wizytówki lub inne rzeczy po wydrukowaniu prześlemy na podany przez Ciebie adres lub dostarczymy osobiście. Płatność za tą usługę jest pobierana z góry.

Jeśli posiadasz własny projekt możesz go nam przesłać za pomocą poniższego formularza. Poniżej przedstawiamy też wytyczne przesyłanego do nas gotowego projektu oraz link do wejścia do naszego sklepu drukarskiego.

Projekt wizytówki lub ulotki itp. można przygotować w jednym z kilku programów graficznych:

PHOTOSHOP
CORELDRAW
Należy pamiętać o kilku zasadach:

Podstawowe zasady rozmieszczenia elementów na wizytówce o wymiarach 90×50 mm

Wymiary wizytówki trzeba powiększyć o tak zwane “spady” które wynoszą po 2 mm z każdej strony.
2″ x 3,5″ to projekt wizytówki musi mieć wymiary 2″+2mm x 3,5+2 mm.

Musi być zachowany margines wewnętrzny, ważne treści trzeba odsunąć od krawędzi projektu w kierunku środka wizytówki, aby uniknąć ich przypadkowego obcięcia przy wycinaniu z arkusza.

Teksty najlepiej zamienić z czcionek na krzywe. Dzięki temu mamy pewność, że zachowają dokładnie taki sam wygląd, jaki został zaprojektowany. Nie należy rasteryzować tekstów, pogarsza to ich jakość na wydruku.

Wszelkie bitmapy powinny mieć rozdzielczość 300-500 dpi.

Projekt należy przygotować w trybie kolorów CMYK.

Do jednego zamawianego projektu należy przesłać tylko jeden plik, najlepiej w formacie pdf. Jeśli wizytówka ma więcej niż jedną stronę, pdf powinien być kilkustronicowy. Zapisując projekt jako pdf należy użyć ustawień drukarskich (te są zdefiniowane w większości programów graficznych). Jeśli posiadamy już gotowy projekt i każda strona jest zapisana jako osobny plik pdf – należy spakować je RAR-em lub ZIP-em i przesłać na jako  jeden plik.

Przykładowy, poprawny projekt wizytówki o wymiarach 2″ x 3,5″

Brak możliwości komentowania